Sanat Antre 5661 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 5662 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 5663 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 5664 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 5665 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 5666 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 5660 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 1426 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

Sanat Antre 1431 Yolluk

ADET
₺125,95 KDV Dahil
₺126,00 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün

KESME YOLLUK HALI


Kesme halı yolluk istediğiniz ebatta dar koridor ya da geniş antrelerde, oturma odalarında, mutfaklarda, çocuk odalarında, yatak odalarınızda kullanabileceğinin eni 80 cm, 100 cm, 120 cm ya da 160 cm ebatlara sahip, boyu ise değerli halı kullanıcılarının isteklerine göre yaşam alanlarına uygun her boyutta kesilip hazırlanabilen halılardır. Kesme halı yolluklar Merinos, Padişah, Dilek, İpek Halı, Angora, Sanat Halı ve birçok markanın her yıl farklı desen ve tarzlarda ürettiği her evde ihtiyaç duyulan halılardır. Kullanıcıların ev ve işyerlerinde ihtiyaçları doğrultusunda birbirinden farklı özelliklere sahip kesme yolluk modelleri dört mevsim kullanıma uygundur.


KESME HALI MODELLERİ VE ÇEŞİTLERİ


Kesme halı modelleri Türkiye’nin önde gelen markalarının modern tasarımları ile her zevke uygun renk ve desen seçenekleriyle üretilir.


Merinos kesme yolluklar, farklı renk ve tasarımlarının yanı sıra antialerjik ürünler olarak dokunarak astım ve alerji gibi sorunları olan kullanıcıların da yorumlarında sıklıkla ve büyük beğeni ile bahsettikleri ürünler arasında yer almaktadır. Merinos kesme halı tüketicilerin en çok tercih ettikleri ürünlerdir. Merinos kesme yolluklar tüy yapmayan, toz tutmayan, antibakteriyel özelliklere sahip yolluk kesme halılardır. Merinos kesme halı modelleri romantik çiçek, kelebek desenleri, enerji veren etnik, piramit ve geometrik detaylı modelleri, eğlenceli tasarımları ile bulundukları alana şıklık katarken kesme yollukların dümdüz renkte tasarlanmış çeşitleri de sadelik seven tüketicilere hitap etmektedir. Merinos Samyeli Kaymaz keçe taban yolluk koleksiyonu dokuma sıklığıyla, yumuşacık dokusu ve modern çizgileri ile kesme halı modelleri 2018 -2020 yıllarında en çok tercih edilen kesme yolluk halılardandır.


İpek Halı 2019 halı modellerine damgasını vuran İpek Halı Voila koleksiyonu kaliteli iplikten üretilmiş sade tasarımlarıyla çok beğenilen ürünler arasında yer alıyor. İpek Mekik Halının 2020 yeni koleksiyonları arasında yer alan İpek Halı Presto koleksiyonu rulo kesim kategorisinde yumuşacık dokulu yolluk kesme halıları barındırıyor. İpek Halı Dibaa, Sardes, Soneva, Güzelce Koleksiyonları modern çizgileriyle yatak odalarında salonlarda bile tüm gösterişiyle yer alıyor. İpek Mekik Halı Gaspara, Safarin, Greys, Nevra, Kurtuba, Manyas, Eforya, Begama, Sarayburnu, Vanity Koleksiyonları renk renk her zevk için farklı en yeni trend tasarımlarının yanı sıra klasik denebilecek kelebekli kesme halı modellerini tüketiciler ile buluşturuluyor.


Padişah kesme halı kaymaz kesme halı çeşitleri ile hol, antre, oturma odası, yatak odası gibi sık kullandığınız alanlarda; yazlık evlerinizde, ofislerinizde, kreş, anaokulu, muayenehane gibi hijyenin ön planda olduğu yerlerde kullanımınıza uygun olarak üretilip bayiler ve online satış platformlarıyla tüketiciler ile buluşturuluyor.


Sanat Halı markasının mutfak kesme halı yolluk modelleri uygun fiyatları ile tüketicilerin vazgeçilmesi oluyor. Markaların Peluş serileri peluş halı ve yolluk sevenler için yüzeyinin sık dokulu peluş kumaşıyla yumuşacık dokunuşlarla kullanıcılara yatak odalarında sıcacık bir ortam yaratıyor. Angora kesme halılar, düz renk kesme halı çeşitlerini akrilik, pamuk, ipek, polipropilen iplikten en son teknolojik tezğahlarda en yeni üretim teknikleriyle üretiyor, kaliteli ve dayanıklı yolluk modellerinde ön sıralarda karşımıza çıkıyor.


KESME HALI FİYATLARI


Her yaşam alanında kolaylıkla ve büyük bir rahatlıkla kullanabileceğiniz kesme yolluk halılarla konforunuzu dört mevsim koruyabilirsiniz. Kesme halı fiyatları ölçülerine ve kullanılan materyallerin özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kesme halı metre fiyatları seçim yaptığınız markaya, modele, kesme yolluk modelleri serilerine, üretimde kullanılan kumaşlarına göre değişecek olup en uygun kesme yolluk halı fiyatları online satışta pinkrosehome.com’da. Pinkrosehome ile yaşam alanlarınıza küçük eklemelerle büyük değişiklikler yaratabilirsiniz. Anneler günü, babalar günü ve diğer özel günlerde hediyeleriniz arasında antibakteriyel, antialerjik özellikleri sayesinde sevdiklerinizin sağlığına da yarar sağlayacak kesme halı yollukları ekleyebilirsiniz.


Görsel olarak büyük bir zenginliğe sahip kesme yollukları hayatınıza renk, ortamınıza keyif katması için tercih edebilir, uzun yıllar rahatlıkla ve yıpranmadan kullanabilirsiniz. Her bütçeye uygun olabilecek çeşitlilik içeren kesme yolluk modelleri, birçok alternatifleriyle Pinkrosehome’da tüketicilere sunuluyor. Hangi model ve seri olursa olsun yaşam alanınıza katacağınız kesme yollukların her biri kendi içinde özgün ve kaliteli dokunuşlar sunuyor.

Devamını Göster