3 ADIMDA KOLAY İADE

Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren yasal süre olan 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

 

Açıklama: Paketleme Açıklama: Gönderim Açıklama: Geri Ödeme

PAKETLEME

İade etmek istediğiniz ürünü 14 gün içerisinde tüm aksesuarları ve faturasıyla birlikte iade formunu doldurarak orjinal kutusuna koyunuz

 

GÖNDERİM

İade paketinizi size en yakın Aras Kargo şubesinden ücretsiz olarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Gönderi Kodu:  Aras Kargo:  444 25 52

 

GERİ ÖDEME

İade talebi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde ürünün bedeli ödeme yöntemine göre tarafınıza iade edilir. İade talebiniz tarafımıza ulaştıktan sonra e-mail yoluyla bilgilendirileceksiniz.

 

 

Kolay İade Avantajları

Kolay İade İmkanı Pinkrosehome'da!

Satın almış olduğunuz ürünleri birçok farklı nedenden dolayı iade etmek isteyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda Pinkrosehome, size kolay iade imkanı sağlıyor.

Pinkrosehome Kolay İade Koşulları

Kolay iade yapabilmeniz için öncelikle satın aldığınız ürünleri ve ürünle birlikte gelen hediyeleri veya promosyonlu ürünleri tüm aksesuarlarıyla birlikte orijinal kutusuna koyarak Aras Kargo'ya teslim etmeniz gerekiyor. Aras Kargo ile iade işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. İade talebiniz onaylandıktan sonra ürününüzün bedeli 10 gün içerisinde ödeme yaptığınız yönteme göre tarafınıza iade ediliyor. İade talebi Pinkrosehome'a ulaştıktan sonra gerekli bilgilendirmeler e-posta yoluyla yapılıyor

.


Çerez Kullanımı