Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı - Dört Mevsim

ADET
₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı - Animals

ADET
₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Dekoratif Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı Kraliçe

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Dekoratif Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı Pembe Kurdela

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Dekoratif Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı Denizci

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Dekoratif Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı Yön

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Kaymaz Yıkanabilir Çocuk Odası Halısı Trafik

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Yıkanabilir Üç Boyutlu Çocuk Odası Halısı Seksek

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Dekoratif Yıkanabilir Çocuk Halısı Yıldız Mavi

₺71,50 KDV Dahil
₺85,80 KDV Dahil
%17 İndirim
%17İndirim
KARGO BEDAVA
Yeni Ürün

Çocuk Halısı Modelleri


Çocukların odası her zaman renkli ve cıvıl cıvıldır. Ebeveynler çocuklarının odasını seçerken her şeyin en iyisini isterler. Bu konuda iş ilk önce halı kısmından başlarlar. Kız ve erkek çocuklarının tarzına ve isteklerine göre yapılan halı seçimlerinde Pinkrosehome olarak standartlarımızla birlikte tüm ihtiyaçlarınızı fırsata çeviriyoruz.

Çocuk odası halısı modelleri birbirinden özel desenleriyle fark yaratmaktadır. Son yılların modası haline gelen özel halı çeşitlerine sadece bizim sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Çocuk odası halıları için online resmi sitemiz yanınızda olacaktır.


Çocuk Odası Halı Modelleri


Çocuk odası halılarının hepsi anti bakteriyel olup sağlık açısından herhangi bir sıkıntı oluşturmaz. Çocuk odası halı modelleri için zaman kaybetmeden hemen online sitemize erişim sağlayarak talepte bulunabilirsiniz.

Çocuklarınızın odasında bir değişiklik yapmak isterseniz hiç zaman kaybetmeden bize erişim sağlayın. Firma olarak çok çeşitli ürünlerimizle burada olmaya devam etmekteyiz. Tüm yavrularımızın zevkine göre tasarlanan halılar online alışveriş sitemizde yer almaktadır.

Çocuk Odası Halıları


Çocuk Halı Çeşitleri


Eğitici çocuk odası halıları ile oyun zamanını heyecan verici hale getirin. Küçükleriniz sürekli aktif olduğundan ve etrafta dolaştığından, çocuğunuzun odası için dayanıklı ve antialerjik çocuk halısı düşünün.


Polyester çocuk oyun halıları, solmaya ve lekelere karşı dirençli oldukları için sağlam bir seçimdir ve bol güneş ışığı alan ve sık sık dökülme ve dağınıklığın meydana geldiği alanlar için mükemmeldir. Bir oğlunuz ve bir kızınız varsa, bölgenin estetiğini tamamlayabilecek çok sayıda cinsiyet ayrımı gözetmeyen unicorn çocuk halısı vardır.

 

 


Çok sayıda tema ve desende çeşitli erkek çocuk halıları arasından seçim yapın. Gri çocuk halıları küçük adamın hız ihtiyacını artırabilir. Gelecek vadeden bir astronotsa, uzay temalı çocuk halıları onu evden kozmosa göz açıp kapayıncaya kadar taşımaya yardımcı olabilir.


Bir kız çocuk halısı, genç kızlarımızın kendini güzel hissetmesini sağlayacaktır. Kelebek halıları ve seksekli halı, kızınızın yatak odasına canlı bir atmosfer katarken, parlak pembe çocuk halıları her alanda ilginç bir odak noktası oluşturur.


Bir öğretmen veya kreş eğitmeyseniz, çocuklarınıza eğlenceli ve teşvik edici kreş halılarıyla renkli bir zemin kaplamasından fazlasını sunun. Alanınızı bu eğitici kalın halılarla donatırken güneş sistemi, coğrafya, alfabe ve daha fazlasını öğrenmelerine yardımcı olun.


İster bir bebeğin, ister yeni yürümeye başlayan bir çocuğun veya ilkokul öğrencisinin gururlu ebeveyni olun, sizin ve çocuğunuz için mükemmel olanı seçebilmeniz için mevcut olan birçok çocuk kilimi türünü ve stilini bilmek önemlidir.


Çocukların Hayalini Ayaklarına Seriyoruz


Çocuk odası halıları ve fiyatları birbiri ile uyumlu olup kaliteye göre fiyat ayarlaması tarafımızca yapılmaktadır. Halılarımızın hepsi en kaliteli ipliklerden imal edilmektedir. Çocuk oyun halısı için bize her zaman güvenebilirsiniz.

Geçmişten bugüne kadar tüm özel fırsatlarımızla birlikte yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Renkli, lisanslı ve çizgi film kahramanlı çocuk odası halıları için hemen bize ulaşın.


Çocuk Halılarında Cinsiyet Farklılıkları


Minik hanımefendiler için tasarlanan özel halı modellerimiz genel olarak farklı çizgi film karakterlerinden oluşmaktadır. Çocuk odalarında tüm halılar bizden size gönderilsin. Kız çocuk halısı çeşitlerine erişim sağlamak için biz her zaman burada olmaya devam edeceğiz.


Yakışıklı minikler içinde birbirinden farklı ürün çeşitleri sadece online sayfamızda ilgili kategoride yer almaktadır. Erkek çocuk halısı modelleri genel olarak özel kahraman çizgilerinden ulaşmaktadır.

Tüm yavrularımız artık odalarını hazırlarken halı seçimlerini sitemizden yapabilecekler. Arabalı çocuk halısı çeşitlerinin yanı sıra diğer tüm modeller de yer almaktadır. Erkek çocuk odası halısı siparişlerinde uzman ekibimiz her zaman destek sağlamaya devam edecektir.


Çocuk Odasında Antibakteriyel Gerçeği


Her yavrumuz çok kıymetlidir. Onların sağlığı her şeyin en üstünde tutulduğundan dolayı halı imalatlarımızda buna göre yapılmaktadır. Antibakteriyel çocuk halısı seçimleriniz için ilgili kategorimize erişim sağlayarak tüm modelleri hemen görebilme fırsatı elde edebilirsiniz. Ayrıca Yıkanabilir çocuk halısı modelleri çalışan annelerimizin iş

Tüm çocuk halısı seçenekleriyle bir numarayız. Bu konuda bize her zaman güvenebilirsiniz. Farklı tasarım ve isimli çocuk halısı için bizi istediğiniz gün ve saatte ziyaret edebilirsiniz. Çok çeşitli çocuk odası halılarına erişim sağlamak için hemen Pinkrosehome’u tercih edin. Yıldızlı çocuk halısı modelleri resmi sitemizde açıkça yer almaktadır.


Tüm Çocuk Odası Halı Modelleri Sayfamızda


Çocuk odalarına fark katmak ve halıların canlılığına canlılık katmak için bizler gereken desteği her zaman sizlere sağlamaktayız. Çocuk odası halısı modelleri bu sayfada yer almaktadır.

Halı seçeneklerimizde önemli detaylar;
•    Tüm miniklerimiz bizimle artık çok daha mutlu ve daha huzurlu olacaklar.
•    Modellerimiz, fiyatlarımız ve tüm ayrıntılarımızla burada olmaya devam etmekteyiz.
•    Değişik tasarımlı halılarımızla burada olmaya devam etmekteyiz.
•    Halıların iplikleri ve diğer malzemeleri ile üstün kalite çerçevesinde imal edilmektedir.

 


Tüm Halılarda Çocuk Dünyasını Sunuyoruz


İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm erkek yada kız çocuk odası halıları renkli, karakterleri ve oldukça eğlenceli olarak üretilmektedir. Tüm yuvarlak çocuk odası halılarında üretim gerçekleştiren firmamız buradadır.

Peşin ve kredi kartına taksit imkânlarıyla yavrularınıza güzel bir oda düzeni sağlayabilirsiniz. Ayakları üşümesin ve istedikleri kahramanları yerde görsünler diye üretimlerimiz hız kesmeden devam etmektedir.

Devamını Göster